Rejs z Kołobrzegu do Nexo

Prom na Bornholm z Kołobrzegu stanowi popularną opcję dla osób chcących się przeprawić na wyspę bez samochodu. Bornholm jest coraz częściej wybieranym kierunkiem dla turystów z Polski. Corocznie wyspę odwiedza kilka tysięcy Polaków. Najprostszym połączeniem by dostać się na Bornholm, jest rejs z Kołobrzegu do Nexo. Statek kursuje sezonowo od kwietnia do października. W czasie okresu wakacyjnego kilka rejsów odbywa się również z Darłowa.

Podróż z Kołobrzegu do Nexo trwa ok. 4,5h.

Wykorzystując fakt iż statek wraca tego samego dnia do Polski, można skorzystać z rejsu jednodniowego. Po przypłynięciu na wyspę czas wolny zagospodarować można wypożyczając rower i bez pośpiechu zwiedzić okolice Nexo.

Alternatywa na jednodniowy pobyt jest skorzystanie z oferty duńskiej firmy, która to oferuje autokarowe zwiedzanie z polskim przewodnikiem - opcja ta jest dodatkowo płatna, a wycieczkę zamówic można podczas rejsu.

Aby dokonać rezerwacji biletu na rejs należy wypełnić i wysłać formularz z naszej strony internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie.