Rezerwacja biletów Sassnitz-Rønne-Sassnitz

Zarezerwuj bilet promowy na Bornholm z Sassnitz do Ronne. Podając jedynie niezbędne dane potrzebne do złożenia rezerwacji. Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Potwierdzona rezerwacja stanowi gwarancję miejsca na promie. Promy z Sassnitz na Bornholm przewożą campery, samochody osobowe i ciężarowe, motocykle oraz osoby piesze.

Rejsy od 24 marca do 31 sierpnia 2018. Wysoki sezon: 30.06 - 31.08 2018.

Rezerwacja telefoniczna, tel. 61 624 64 40. Rezerwacja telefoniczna oraz internetowa wolna od dodatkowych opłat i prowizji!

BornholmerFaergen Prom BornholmerFaergen

Sassnitz (Niemcy) - Rønne (Bornholm)

X
Wybierz rodzaj biletu
Cena od: 114 zł
Cena od: 59 zł
Bezpłatnie
Cena od: 154 zł
Cena od: 100 zł
Cena od: 41 zł
Cena od: 41 zł
Cena od: 544 zł
Cena od: 680 zł
Cena od: 893 zł
Cena od: 1001 zł
Opcjonalnie wybierz kabinę
Cena od: 127 zł
Cena od: 535 zł

i Wybór kabiny jest opcjonalny. Miejsce w kabinie dla jednej osoby w jedną stronę. Wszystkie kabiny z prysznicem i WC. Na statku znajdują się również fotele lotnicze. Korzystanie z foteli lotniczych jest bezpłatne.

Pasażerowie
Wybierz formę płatności
Opłata: 0 zł
Opłata: 0 zł
PayPal

Razem do zapłaty: 0 zł (0 €)

Płatność w PLN (zł), przelewem lub PayPal na polskie konto bankowe.

Dane kontaktowe (osoba zamawiająca)


* Pole oznaczone * musi zostać wypełnione.

Uwagi: Wysokość mierzona jest łącznie z anteną, bagażnikiem dachowym i bagażem, rowerami itp. Ceny podane w Euro, każdorazowo przeliczane są na PLN (zł) wg kursu sprzedaży Banku Pekao, z dnia sprzedaży. Podane ceny biletów w jedną stronę. Płatność w PLN (zł) lub Euro. Możliwy zwrot zakupionego biletu po potrąceniu z wartości zakupionego biletu opłat manipulacyjnych ustalonych przez przewoźnika.